ПЛР та ЕКСПРЕС тестування на COVID-19

 ПЛР тест потрібен для припинення самоізоляції, якщо ви прибули в Україну з країни «червоної зони», а також для вильоту за кордон у більшість країн світу. Радимо ознайомитись з інформаційною сторінкою, створеною спеціально для подорожуючих в/з України, де ви можете знайти роз’яснення щодо правил перетину кордону потрібної вам країни – https://visitukraine.today/ua

 В Міжнародному аеропорті “Бориспіль” у загальнодоступній зоні, на 2 поверсі терміналу D, працює пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР та експрес тестування на COVID-19. Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту Міжнародного аеропорту “Бориспіль». Якщо ви відлітаєте і хочете пройти ПЛР тестування в аеропорту, вам потрібно прибути в аеропорт завчасно та зателефонувати за номером +38044-281-72-35 або +38063 980-67-47, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили вас до пункту забору біоматеріалу.

В аеропорту «КИЇВ» пункт забору аналізів розташований в залі прильоту терміналу «А» і працює 24/7.  +38 044 334 61 24 гаряча лінія (8:00 — 21:00)

Вартість послуг визначається кожною лабораторією самостійно. Наявні пропозиції ПЛР тестування – від 850 грн.

Експрес тест для визначення антигена SARS-CoV-2 наразі потрібен тим, хто подорожує в Нідерланди. Час проведення тестування – до 30хв., вартість у кожної лабораторії своя і варіюється від 650 грн.

Важливо! Сертифікати видаються не тільки українською, а й англійською мовою.

Час роботи  пункту забору біоматеріалу: 24/7.

Здати ПЛР та експрес тест на COVID-19 може абсолютно кожен.

Результати дослідження будуть готові від 12 до 24 годин, в залежності від умов які встановлює лабораторія. Уточнити інформацію можна на сайті лабораторії.