Індивідуальні тури

individual-tours

Індивідуальні тури

Для тих, хто…

… прагне відпочити там, де не ступала нога співвітчизника. Вирушаючи в подорож по індивідуально складеним туру, наприклад, відправитися на талассотерапию в Тунісі не в популярні Хаммамет або Сусс, а в гірський Айн-Драхам.

… шукає незаяложеної екзотики. Схиленими над блакитною водою пальмами і квітковими гірляндами на шию нас вже не здивуєш, а ось сенегальські тисячолітні баобаби, храми Мачу-Пікчу або грязьові гейзери Ісландії поки в дивину.

… хоче відвідати «місто мрії». Для когось це знайома по дитячім віршам принадна Гвадалахара, для когось — Ріо-де-Жанейро з горезвісними жителями в білих штанях. Сюди ж варто віднести захоплених любителів фауни, що не уявляють подальшого існування без споглядання тасманійських сумчастих дияволів або мавп-колобусов.

Індивідуальний тур підбирається з урахуванням всіх побажань: вибір готелю, організація харчування, планування екскурсій і розваг. Заздалегідь обговорюються питання, що стосуються зміни маршруту подорожі та відвідування додаткових екскурсій і розважальних об’єктів. Персональні тури — це найкраще рішення для тих, хто бажає отримати від відпочинку максимум вражень. Персональні тури підходять для тих мандрівників, яких цікавлять унікальні туристичні напрямки. Індивідуальний тур — це ідеальне рішення для всіх, хто бажає зробити свою незабутню подорож. Якщо ви творча людина, що володіє англійською мовою і знаходиться у вічному пошуку нового і цікавого — індивідуальний тур для вас!

 

Visit Project
Date
  • 25.05.2016
Categories

Надішліть запит

Close