ОАЕ

oae

ОАЕ

Арабські Емірати — казковий світ, де під жарким сонцем, посеред пустелі виникають перед туристами фантастичні видіння, які обертаються самими справжніми чудесами. Самі — тут слово ключове, адже ОАЕ давно і міцно займають перші рядки в Книзі рекордів Гіннеса. Найвища будівля, найбільший парк атракціонів, найбільший штучний острів, найвисотніший готель і найбільший торговий центр знаходяться саме тут.

10 цікавих фактів про Емірати:

1) Незважаючи на те, що найвідомішим містом в ОАЕ є Дубаї, столиця Об’єднаних Еміратів знаходиться не в місті рекордів, а в Абу-Дабі. До речі, однойменний емірат, Абу-Дабі, займає 70% площі Об’єднаних Арабських Еміратів, і саме на його території знаходяться 95% нафтових родовищ країни.

2) В ОАЕ проживає 8,5 мільйонів чоловік, але тільки 30% з них — корінні жителі країни. Решта — робітники з Південної і Південно-Східної Азії і нечисленні європейські та американські бізнесмени. Основна релігія корінного населення країни — іслам сунітської течії, так що дотримання законів шаріату життєво важливо для всіх мандрівників.

3) Хоча на території готелів, де відпочивають іноземні туристи, закони ісламу досить пом’якшені, тут не рекомендується селитися в один номер парам, які офіційно не розписані, ходити по містах в облягаючому або укороченому одязі, а також цілуватися в громадських місцях або таксі. Не кажучи вже про більш серйозні утіхи.

4) Не варто вживати алкоголь відкрито за межами кафе чи ресторанів. Тим більше не варто робити цього під час священних мусульманських свят або постів. Під час Рамадану місцевим жителям і зовсім не годиться пити і їсти до сходу зірок. Туристів в готелях, звичайно, годують і напувають, але на вулиці у всіх на виду перекушувати і навіть пити воду — не варто.

5) Є емірати, де ні в який день тижня або року годі й шукати спиртного. Наприклад, Шарджа. Тут також годі й шукати кафе з кальяном, так що покурити теж не вдасться. Втім, Шарджа знаходиться поруч з Дубаї, так що туристи, які хочуть розважатися, але жити у відносно недорогих готелях, можуть кататися за хибними розвагами в Дубаї на таксі.

6) Відпочинок в ОАЕ — недешеве задоволення. Звичайно, тут можна знайти цілком бюджетне розміщення, але куди більше країна спеціалізується на розкішному відпочинку. Немає такого рівня комфорту, який не можна було б забезпечити туристу в готелях ОАЕ. Втім, і ціна за відпочинок з видом на акваріум атлантів або на весь Дубаї відразу буде астрономічна.

7) Для відпочинку в ОАЕ громадяни України — власники біометричних і звичайних паспортів, терміном дії не менше 6 місяців (з дня закінчення запланованого туру), можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів терміном до 30 днів.

8) При в’їзді в ОАЕ всім, хто вперше приїжджає в країну, доводиться пройти процедуру зняття зображення сітківки ока. Це процес несподіваний для деяких мандрівників, але абсолютно безболісний. Навіть лінзи знімати не потрібно.

9) ОАЕ — країна рекордів. Дуже багато і зовсім молоді будівлі, парки розваг, острови — внесені в книгу Рекордів Гіннеса. Наприклад, Бурдж-Халіфа — найвища будівля світу, або найвищий в світі готель JW Mariott Marquis Dubai, а також найбільший парк світу (2 га). При цьому багато рекордів ОАЕ тільки належить побити — тут будуються і коли-небудь будуть відкриті найбільший аеропорт світу, найбільший торговий центр і найбільша марина …

10) Аеропорт Дубаї володіє такою величезною кількістю дьюті-фрі, що в нього варто приїхати заздалегідь, щоб обійти хоча б двадцяту частину найцікавіших магазинів з приголомшливими товарами. Тут є якщо не все, то дуже багато чого з усіх країв світу. Новітня електроніка, першокласні бренди, елітний і не дуже алкоголь самих різних країн, приголомшливі ювелірні вироби … словом, все, що потрібно для того, щоб зробити щасливими відлітаючих додому мандрівників.

Visit Project
Date
  • 18.08.2015
Categories

Надішліть запит

Close