Шрі-Ланка

shri-lanka

Шрі-Ланка

Перш за все, туристи їдуть на Шрі-Ланку за екзотикою. Це одне з найдавніших держав, і тут збереглися дуже рідкісні пам’ятки культури та історії, більшість з яких так чи інакше пов’язані з буддизмом. Безліч пам’яток острова включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зазвичай туристи навіть не уявляють, скільки всього цікавого таїть в собі цей острів, вважаючи, що крім цейлонського чаю і пляжів тут немає нічого. Однак, познайомившись з країною ближче, розуміють, наскільки цікавий світ на колишньому острові Цейлон.
Шрі-Ланка — чудовий острів вічного літа, романтики та екзотики, де під шелест кокосових пальм, так чудово розслабитися і відпочити від мирської суєти, обридлих буднів. Колись називався Цейлоном острів, покритий буйною рослинністю. На його території немає шкідливих виробництв, а велика кількість національних парків зберегли унікальну природу Шрі-Ланки в її первозданному вигляді.
Крім історичних і культурних пам’яток, Шрі-Ланка пропонує і непоганий пляжний відпочинок. Пляжів по периметру острова — сотні кілометрів. На пляжах побудовано безліч сучасних курортів з відмінними готелями. Є також готельні комплекси, розташовані далеко від туристичних місць по сусідству з селами місцевих жителів. У таких готелях ніхто і ніщо не буде заважати вашому відокремленому відпочинку. На острові є навіть гірський курорт Нувара-Елія, розташований на висоті близько 2 тисяч метрів над рівнем моря.

Географічне положення

Острів Шрі-Ланка розташований в Південній Азії, трохи на схід від південного краю Індостану і омивається водами Індійського океану і його Бенгальської затоки. Відділений від Індостану Манарською затокою і Полкською протокою. Так званий Адамов міст — мілина в Полкський протоці — колись повністю з’єднував Шрі-Ланку з материком, але, за даними літописів, був зруйнований землетрусом близько 1481 р.

Клімат
Острів Шрі-Ланка розташований в тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат субекваторіальний мусонний: північно-східний мусон триває з жовтня по березень, південно-західний — з червня по жовтень. Середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів С, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Кращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня по квітень. Сезон західних мусонів — з травня по липень, в листопаді — грудні можливі невеликі дощі. Температура води в середньому 26 градусів С.

Відпочинок
Природа острова прекрасна. Серед екскурсій на острові пропонується безліч таких, які познайомлять вас з його рослинністю і тваринним світом. Особливо виділяються екскурсії-сплави по гірських річках. Існують прості одноденні екскурсії та багатоденні тури. Причому знайомство з природними красотами неодмінно буде об’єднано зі знайомством з історичними пам’ятками, оскільки саме в таких чудових місцях стародавні жителі зводили свої культові споруди.
Ще один вид розваг на острові — дайвінг. Причому, дайвінг тут цікавий не тільки багатим і красивим підводним світом, а й організованими спеціально для туристів підводними пам’ятками: затонулі кораблі, підводні скелі, гроти і печери.

Visit Project
Date
  • 24.12.2015
Categories

Надішліть запит

Close