Таїланд

thailand

Таїланд

Таїланд — древня країна Сіам, оповита легендами, в останні роки став доступний для широкого кола туристів. Наших співвітчизників комфортний відпочинок в Таїланді привертає мальовничою природою, розвинутою туристичною інфраструктурою, всілякими розвагами, чистими пляжами і чистим морем, а також спрощеною системою в’їзду. Найпопулярнішими курортами Таїланду є Бангкок, Паттайя, Крабі, Хуахін, Ча-Ам, Районг, острова Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуї. Тут Таїланд пропонує готелі різного рівня комфортності з власними пляжами, нічні клуби і масажні салони. Але Таїланд — це не тільки море і сонце, країна з древньою культурою і звичаями зуміла зберегти свою самобутність, пам’ятники архітектури та храми.
Більше 90% тайців сповідують буддизм, що пояснює їх доброзичливість до людей, милосердя до тварин і дбайливість у відносинах з природою. Спілкування буде приємним: більшість тайців володіють англійською, деякі – російською.

Географія.  Таїланд розташований в Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході і Сіамської затоки на південному сході. Його обриси нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд «країною слона», а королівським символом є білий слон. Загальна площа території — 513 115 км2, що приблизно дорівнює території Франції. Столиця Таїланду — Бангкок (тайською «Крунг Теп» — «Місто ангелів») є найбільшим містом країни.

Клімат. Відпочивати тут можна цілий рік. У Таїланді є три сезони: сухий, дощовий і просто прохолодний. Приємний для подорожі в країну період з березня по травень — дощів немає, а температура повітря стабільно тепла. Дощить з травня по жовтень, та в цей час відпочинок на курортах країни буде не менш комфортним. Високий сезон настає в грудні, коли стартує прохолодна і суха «зима». В лапках тому, що в зимові місяці температура води і повітря в Таїланді стає найбільш комфортною, причому на всіх курортах — від +28 до +30 ° С.

Природа і тваринний світ. Таїланд розташований в зоні вологих тропічних лісів. Близько 65% його площі займають джунглі. У рослинному покриві Таїланду переважають тропічні (мусонні) ліси, в яких ростуть тикове і червоне дерева, сал, бамбук і інші. Плоди деяких лісових рослин (мангустан, дурян, банан) їстівні. У лісах і в бамбукових заростях живуть самі різноманітні тварини: носороги, слони, тапіри, тигри, леопарди, дикі кішки, білки. Особливо багато там мавп. Зустрічаються не тільки макаки, але і людиноподібні — гібони. У саванах водяться антилопи, олені, дикі буйволи і дикі бики- гаур і бантенг. По всій країні, в лісах і на полях, маса змій, серед них немало отруйних, наприклад «строкаті стрічки» і величезні королівські кобри. Різноманітні птахи: фазани, павичі, папуги, птах-носоріг, чаплі, сіамський червонозобий журавель. У річках — крокодили; різноманітні види риб (головним чином коропові).

Основу раціону і традиційної кухні складають локшина, рис, морепродукти, фрукти і овочі. Будьте обережні з гостротою страв. Прекрасно розвинена культура так званої вуличної їжі. На особливу увагу заслуговує різноманітність тропічних фруктів.

Ласкаво просимо в «країну посмішок»! Після подорожі до Таїланду ви зможете впевнено заявити: «Тай — це рай!»

 

 

Visit Project
Date
  • 24.12.2015
Categories

Надішліть запит

Close