Тури по Україні

ukraine-tours-4

Тури по Україні

Тури по Україні — яскравий уїк-енд в будь-який час року, Ви щасливчик, так як вам даровано шанс здійснити незабутню і різнобічну відпустку року. Вам невідомо, наскільки можна урізноманітнити свій жаданий і такий, як не дивно, короткочасний уїк-енд? Тури по Україні — чудова пропозиція саме для вас!

Україна — дуже цікава і багата країна. Тут є все: море і курорти Чорноморського та Азовського узбережжя, гори і гірськолижні бази Карпат, найдавніші міста Київ, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Львів, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Одеса … Гостям нашого гостинного краю пропонується будь-який вид відпочинку: пляжний, гірськолижний, оздоровчий, екстремальний, історичний і екскурсійний. Ви не здогадуєтесь, яким може бути різнобічним і не нудним відпочинок! Ось точно те місце на планеті, де вийде насолодитися привабливістю і особливістю природи вдосталь.

Ви шанувальник гірськолижного екстріму та давно шукаєте нових емоцій? Карпати не залишать вас незадоволеними. Цей регіон цікавить екстремалів досить давно, адже названий вид відпустки престижний завжди, в будь-який час року. Шанувальники гарячого піску мають можливість підібрати довгі піщані узбережжя. Споглядати мальовничі дали України, полюбити красу річок з бірюзовою водою, відчути гостинність місцевих аборигенів і скуштувати національні страви їхньої кухні. Протяжність водних горизонтів, екстремальний і динамічний відпочинок, різноманітні види риболовлі, сплави на плотах, смачна кухня і ще багато чого — такий Ваш найяскравіший відпочинок!

Авторський тур «Львів, місто ста народів!»http://8heavens.in.ua/lviv-misto-sta-narodiv/

Visit Project
Date
  • 16.05.2016
Categories

Надішліть запит

Close