Україна

NjQwMzQyNS5ydQ==!shutterstock_380723041

Україна

У самому серці Європи розташувалася прекрасна країна — Україна, яка з’єднує Схід і Захід, як міст, і яка відіграє важливу роль в їхньому житті. Україна має глибоке коріння, багату культуру і багатогранну історію. Україна — країна з чудовою природою і рідкісним колоритом традицій, країна лікувального м’якого мікроклімату, самобутнього народного мистецтва і глибокої слов’янської культури.

 

карпаты узкая

Багата історико-культурна спадщина, озера, річки, ліси з дикорослими ягодами і грибами, лікувальні торф’яні грязі, мінеральні води, рибальство … все це створює необхідні передумови для організації і функціонування культурно-пізнавального, лікувально-оздоровчого, спортивного та інших видів туризму!
Україна досить популярний туристичний напрям серед наших жителів і країн наших сусідів. Пляжний і оздоровчий відпочинок на берегах Чорного та Азовського морів, екологічний і гірськолижний відпочинок в Карпатах, велика історична спадщина роблять поїздки на Україну насиченими і цікавими. Завдяки ж численним мінеральним джерелам можливі оздоровчі тури в санаторії Моршина, Трускавця та Сваляви. Останнім часом, завдяки активному розвитку туристичного сектора — оновленню готельної бази, будівництву нових готелів і благоустрою курортних зон, потік гостей на Україну поступово збільшується, роблячи подорожі по нашій країні все більш комфортними і привабливими.

Географічне положення

Загальна площа України (територій згідно з Конституцією) становить 603 628 км², а це 5,7% території Європи і 0,44% території світу (44 місце за площею серед країн світу).
Україна знаходиться в центральній частині Східної Європи на перетині транспортних шляхів з Європи в Азію і з Скандинавських країн до країн Середземноморського регіону.

На заході Україна межує з Польщею, Угорщиною та Словаччиною, через території, яких проходить найкоротший шлях, який зв’язує Україну із країнами Західної та Центральної Європи. На сході та півночі України — кордон із Росією, на південному — заході — з Молдовою та Румунією. На півночі Україна межує з Білоруссю, через яку здійснюється зв’язок із країнами Балтії. З Румунією та Росією Україна має не тільки сухопутний, а й морський кордон. Україна має широкий вихід до Чорного і Азовського морів, що зв’язує її із країнами середземноморського басейну. Також через море Україна межує з Болгарією, Туреччиною та Грузією. Площа морської економічної зони України становить понад 82 тис. км2.

В Україні налічується понад 73 тис. річок. Річки України належать здебільшого до басейнів Чорного і Азовського морів. Тільки Західний Буг та інші праві притоки Вісли відносяться до басейну Балтійського моря. Найбільші річки — Дніпро і Дунай — є судноплавними.

На території країни розташовано понад 20 тис. водойм, з них понад 3 тис. — озера. Знаходяться вони переважно на Поліссі, в Причорноморської низовині.

Велика частина території України розташована на південному заході Східноєвропейської рівнини. Лише 5% займають гори: Українські Карпати — на заході. У Карпатах знаходиться найвища вершина України — гора Говерла (2061 м).

Географічний центр Європи знаходиться на території України, неподалік міста Рахова Закарпатської області. Це місце, яке було визначено ще в 1887 р фахівцями Австро-Угорщини, позначене стелою і геодезичним знаком. Латинською мовою тут викарбувані слова:«LOCUS PERENNIS. Dilicentissime cum libella librationis guae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. МD ССС LХХХVІІ «, які в перекладі означають: «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений Центр Європи. 1887».

Клімат 

Відстань України від океанів, континентальної Євразії і переважно рівнинний характер її території визначають клімат країни як помірно-континентальний, поступово змінюється із заходу на схід. У міру зростання континентальності літо стає більш спекотним, а зима холоднішою, і зменшується кількість опадів. Такі комфортні кліматичні умови дають можливість людям насолодитися пляжним відпочинком на узбережжі Чорного моря влітку і покататися на лижах на гірськолижних курортах засніжених Карпат взимку.

Найнижчі середні температури припадають на січень — лютий: -7, -8 ° С на північному — сході країни і в гірських районах. У березні вже спостерігається зростання температури повітря. Найвищі середньодобові його температури зафіксовано в липні; +20, +25 ° С, а середні місячні температури становлять +17, +19 ° С на півночі і північному заході, і +22, +30 ° С на півдні України. Основною закономірністю в розподілі опадів на території України є їх зменшення з півночі і північного — заходу в напрямку на південь і південний схід.

 

Часовий пояс

Місцезнаходження України щодо часових поясів зручно: 95% її території лежить у 2-му поясі, тільки Луганська і частини Донецької і Харківської областей — У 3-му поясі, а незначна частина Закарпатської області — в 1-му поясі. Однак на практиці для зручності межі часових поясів на суші проводять не строго уздовж меридіанів, а з урахуванням державних кордонів. Тому вся територія України віднесена до другого часового поясу. Поясним часом в нашій країні є час середнього для другого поясу меридіана (30, який проходить майже через Київ. Тому в Україні поясний час ще називають київськимЩорічно в Україні вводиться літній час: в ніч на останню неділю березня годинникову стрілку переводять на одну годину вперед. У ніч на останню неділю жовтня повертають на годиннику стрілку на годину назад, відновлюючи дію поясного часу.

Валюта

Грошова одиниця України — гривня.

В одній гривні 100 копійок. У ході банкноти номіналом 1000, 500, 200, 100, 50, 20, 10, 5, 2, 1 гривня. Обміняти валюту можна в аеропорту, банках, численних обмінних пунктах.

До оплати приймають кредитні картки, найбільшого поширення має Visa, MasterCard, American Express. Все частіше можна зустріти вуличні банкомати, у яких є опція роботи з клієнтами на декількох іноземних мовах. Більшість банків працює з 9.00 до 18.00. У курортних районах банки працюють до 19.00-20.00, а обмінні пункти — до 20.00-21.00.

 

хотин узкая

Особливості Кухні

У багатьох людей українська кухня міцно асоціюється з якою-небудь стравою. Які вони і без чого українська кухня не буде вважатися такою?

1. Для всіх жителів України, а так само для всіх туристів відомо, що головна традиційна страва або так би мовити «делікатес» України — сало і це вірно. Цей продукт тут у великій пошані. Його використовують в будь-якому вигляді: свіжим для засмажки, солоним для їжі, як основне блюдо і як закуску.

2. Борщ. Це перша страва і сама особлива. З приготування вона вважається складною, так як в неї входять понад 20 інгредієнтів, основні — капуста, буряк, картопля і кісткова юшка. Приготувати справжній український борщ зможе тільки український кухар, так як знати кількість компонентів і весь процес приготування тут не головне, головне вміння «на око» визначати наваристість бульйону, готовність засмажки і густоту страви.

3. Хліб в українській кухні займає одне з центральних місць. Зазвичай короваї замішували з суміші пшеничного та житнього борошна. Тісто готували на спеціальній заквасці, а запікали в українській печі. Буханки виходили рум’яними, запашними з хрусткою скоринкою. Виріб з чисто пшеничного борошна називали «Паляниця», ось воно вважалося святковим блюдом. В інші дні могли пекти житній хліб. Так само часто використовували і страви з прісного тіста, яскравим прикладом таких виробів є галушки. Їх подають як основне блюдо або як гарнір до м’ясних виробів. Говорячи про хлібобулочні вироби не можна не відзначити добре відомі пампушки з часником, без яких неможливо уявити борщ. У кондитерських виробах найбільш часто використовують пісочне тісто або здобу.

4. Так само не менш відоме в українській кухні блюдо вареники. За своїм принципом виготовлення процес нагадує приготування кавказьких мантів і російських пельменів, тільки в якості начинок використовують різні овочі і ягоди в будь-якому вигляді. Найбільш часто в кафе і ресторанах можна знайти в меню вареники з картоплею і цибулею підсмаженні з маслом, вареники з сиром і сметаною, вареники з вишнею.

 

коровай3

Якщо Ви вирішили присвятити свою відпустку Україні, обов’язково звертайтеся до нас — ми з радістю запропонуємо і організуємо для Вас тури на всій території України!

Авторський тур «Львів, місто ста народів!»http://8heavens.in.ua/lviv-misto-sta-narodiv/

Visit Project
Date
  • 03.04.2017
Categories

Надішліть запит

Close