Весільні подорожі

home-wedding

Весільні подорожі

Солодко і ще солодше — це про весільні подорожі. Тільки уявіть собі таке щастя: після хвилюючої церемонії, яка ознаменувала союз двох сердець, святкування, подарунків і весільної метушні відірватися від галасливої юрби і втекти на край світу, щоб під гуркіт океану і шелест пальм зануритися в неквапливе … Ви зрозуміли, про що це ми!

Не дивно, що весільний туризм займає значний сегмент світового туристичного ринку: святковий початок спільного життя-буття, можливо, і не гарантує безхмарного щастя в подальшому, але принаймні дарує променисті і «довгограючі» спогади про безтурботні дні в лоні тропічної природи! Тим більше що Творець явно не поскупився на краси піднебесного світу: до уваги закоханих він пропонує тропічні острови в серці океану і відокремлену тишу гір, смарагдові долини, безкраї піски і пухнасті снігові долини … словом, все розмаїття барв, фактур і погод. Залишається лише визначитися з вибором: весілля за кордоном або в рідних пенатах з подальшим медовим місяцем. Раніше весільні церемонії в більшості випадків проводились на батьківщині молодят. Сьогодні таку церемонію можна без всяких проблем провести в будь-якому куточку нашої планети, де тільки побажають молодята.

Інтерес до весільного туризму зростає з кожним роком. Молодим людям надається можливість відправитися у весільну подорож в будь-який куточок світу, щоб ця подорож стала незабутнім спогадом на все їх спільне життя.

 

Visit Project
Date
  • 21.08.2015
Categories

Надішліть запит

Close