Тури вихідного дня

home-weekend

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня — це прекрасний спосіб провести вихідні далеко від галасливого міста і пилу. Одноденні тури — найпопулярніші. Об’єкти показу зазвичай знаходяться на відстані від 20 до 200 км.

Вибираючи такий вид відпочинку, ви можете поєднати приємне з корисним. Чи добре ви знаєте свою країну? Під час подорожі ви почуєте цікаву шляхову інформацію від професійного екскурсовода, а також побуваєте в різних музеях і парках. Найпопулярнішими є тури вихідного дня в Умань, Чернігів, Переяслав-Хмельницький, Батурин, Білу Церкву. Якщо все це вже бачили, то запрошуємо в замок Радомишль, парки Тростянця і Качанівки, Житомир, Бердичів…

Школярам цікаві будуть тури вихідного дня до Канева (на батьківщину Тараса Шевченка), на страусину ферму, «Парк Київська Русь», на фабрику ялинкових іграшок, на бананову ферму.

Корпоративні тури вихідного дня часто замовляють компанії для того, щоб колектив міг приємно провести вихідні, ближче познайомитися один з одним. Спільна поїздка — один із способів мотивації і згуртування персоналу компанії.

Сімейні тури вихідного дня дають можливість провести уїк-енд разом. Адже з огляду на наш сучасний скажений темп життя, у нас не завжди залишається час для спілкування з близькими.

Тур вихідного дня для жителя сучасного міста — завжди доступна можливість скинути вантаж проблем, вирватися з шаленого кругообігу буднів і насолодитися життям, відчути всі її принади і радості, наповнити вихідні оригінальним змістом, створити позитивний настрій, підвищити свою ерудицію. На вихідні можна з’їздити, в залежності від сезону і переваг — на гірськолижний курорт або на море, відсвяткувати сімейне торжество або ювілей компанії, здійснити романтичну подорож з коханою людиною.

 

Visit Project
Date
  • 21.08.2015
Categories

Надішліть запит

Close