МАУ: НОРМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

Снимок экрана отред

НОРМИ БЕЗКОШТОВНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

КЛАСИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРШЕ МІСЦЕ*
РОЗМІРИ: ДО 55 x 40 x 20 (СМ)
ДРУГЕ МІСЦЕ
РОЗМІРИ: ДО 40 x 30 x 10 (СМ)
Правила и условия перевозки ручной клади - () Правила и условия перевозки ручной клади - () Правила и условия перевозки ручной клади (9) - () - ()
Ближньо- та середньомагістральні рейси
Economy Lite (безбагажний) 1 місце вагою до 7 кг Не передбачено
Economy Standard
Economy Premium
1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Business Saver
Business Flex
1 місце вагою до 12 кг 1 місце вагою до 5 кг
Далекомагістральні рейси
Economy Lite
Economy Standard
1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Economy Premium 1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Business Saver
Business Flex
2 місця загальною вагою до 15 кг 1 місце вагою до 5 кг
На всіх сегментах маршруту PS-PS, що включає далекомагістральний рейс МАУ
Business Saver
Business Flex
2 місця загальною вагою до 15 кг 1 місце вагою до 5 кг

*ПРИМІТКА: Замість ПЕРШОГО МІСЦЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ дозволяється перевозити: або 1 тенісну ракетку в футлярі/чохлі, або 1 ракетку для бадмінтону в футлярі/чохлі, або 1 музичний інструмент, який разом із футляром/чохлом не перевищує розміри 80х40х20 см.

Якщо переліт складається з декількох рейсів, які виконуються різними авіакомпаніями, на кожному рейсі застосовуються норми перевезення ручної поклажі перевізника, який виконує рейс. З правилами перевезення ручної поклажі на рейсах інших авіакомпаній можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах даних авіакомпаній.

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

До перевезення у пасажирському салоні на борту літаків МАУ приймається виключно ручна поклажа пасажирів, яка відповідає вимогам МАУ щодо дозволених на одного пасажира норм по кількості місць, вазі та розмірам ручної поклажі. Будь-які додаткові речі чи аксесуари, як наприклад, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, портплед, товари “duty free”, особисті документи, тощо, повинні бути розміщені всередині ручної поклажі, що дозволена до перевезення відповідно до норм, встановлених цими правилами і умовами.Будь-які речі, що перевищують норму безкоштовного перевезення ручної поклажі, але не перевищують розміри понаднормової ручної поклажі, приймаються до перевезення за встановлену авіакомпанією МАУ плату, крім речей, які перевозяться безкоштовно у зазначеній в цих правилах і умовах кількості.

НА ВСІХ РЕЙСАХ МАУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НОРМ БЕЗКОШТОВНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ ДОДАТКОВО ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВОЗИТИ В ПАСАЖИРСЬКОМУ САЛОНІ:
Усі пасажири
  • 1 одиниця сезонного верхнього одягу та 1 парасоля
Пасажири з немовлятами (до 2-х років)
  • 1 дорожня сумка (вага до 5 кг / розміри до 55x40x20 cм) на кожне немовля, що містить одяг, туалетне приладдя, легкі іграшки та спеціальне дитяче харчування, яке може знадобитися під час польоту.
Пасажири з обмеженою рухливістю Засоби для переміщення:

  • 1 тростина або 1 пара милиць, або 1 ходунки,
  • інше допоміжне обладнання, необхідне під час польоту,
  • призначені лікарем ліки, необхідні пасажирам на борту літака.

ПРИМІТКА: Дані предмети повинні відповідати встановленим правилам перевезення небезпечних вантажів.

РОЗМІЩЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ У САЛОНІ ЛІТАКА

Ручну поклажу розміром до 55х40х20 (см) слід розміщувати в індивідуальному місці, передбаченому для зберігання речей над сидінням. Ручну поклажу розміром до 40х30х10 (см) можна розмістити під переднім кріслом. Верхній одяг можна повісити на гачок переднього крісла.

Пасажири, чиї місця розташовані в рядах біля аварійних виходів, мають пріоритет у розміщенні ручної поклажі на полицях над аварійними рядами.

УВАГА! Для забезпечення Вашого комфорту і безпеки в разі повного завантаження рейсу або в залежності від типу літака може виникнути ситуація, коли Ваша ручна поклажа, незважаючи на її відповідність нормам, не може бути прийнята до перевезення в салоні літака. У цьому випадку її необхідно буде безкоштовно здати до вантажного відсіку літака.
При цьому необхідно вилучити наступні предмети, заборонені до перевезення у вантажному відсіку, але дозволені для перевезення у ручній поклажі: документи, ліки, цінні речі, мобільні телефони та ноутбуки, батарейки, електронні сигарети, сірники та запальнички та інші.