ДУБАЙ! Оновлені правила.

Інформуємо вас про те, що з 31 січня 2021 року всі пасажири, що прибувають в Дубай з будь-якого пункту відправлення (включаючи країни Персидської затоки), перед посадкою на рейс повинні надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, з терміном дії не більше 72 годин з моменту здачі і до вильоту.

Результат (оригінал тесту) повинен бути виданий англійською або арабською мовами і обов’язково роздрукований (електронний документ не приймається).

Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай, не зобов’язані пред’являти сертифікат ПЛР-тесту, якщо цього не вимагає їх наступний / кінцевий пункт призначення.

Пасажири, які подорожують з країн, перерахованих нижче, після прибуття в Дубай повинні будуть пройти другий безкоштовний ПЛР-тест в аеропорту DXB і дотримуватися самоізоляції до отримання результату тесту: Афганістан, Ангола, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, Камбоджа, Чилі, Хорватія, Кіпр, Чехія, Джібуті, Єгипет, Еритрея, Ефіопія, Грузія, Гана, Гвінея, Угорщина, Індонезія, Індія, Іран, Ірак, Ізраїль, Кот-д ‘ Івуар, Йорданія, Кенія, Ліван, Мальта, Молдова, Чорногорія, Марокко, М’янма, Нігерія, Непал, Пакистан, Філіппіни, Румунія, Російська Федерація, Руанда, Сенегал, Словаччина, Сомаліленд, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан, Танзанія, Туніс, Туркменістан, Уганда, Україна, Узбекистан, В’єтнам, Замбія, Зімбабве.

Туристам також необхідно:

 • Роздрукувати і заповнити «Декларацію про здоров’я».
 • Підписати «Зобов’язання про дотримання карантину», яке буде видано на борту, якщо Дубай — ваш кінцевий пункт призначення. Дану форму необхідно пред’явити співробітникам медичної служби після прибуття в Дубай.
В АЕРОПОРТУ ПРИБУТТЯ:
 • Пройдіть обов’язкову для всіх, хто прибуває, перевірку температури
 • В аеропорту Дубаї обов’язково необхідно здати повторний безкоштовний тест на COVID-19 і завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart або Pure Health з Apple App Store або з Google Play Store для отримання результату повторного тесту. 

  По прибуттю в аеропорт Шарджі також необхідно здати повторний тест на COVID-19. Необхідно завантажити додаток на телефон під назвою ALHOSN UAE.

 • Пам’ятайте, що в термінал аеропорту можуть заходити лише пасажири. Всередині можна перебувати тільки в масці і рукавичках, а також само дотримуватися соціальної дистанції, слідуючи вказівникам на підлозі.

Після проведеного ПЛР-тесту по прильоту в а/п DXB, протягом 24-48 годин туристу буде повідомлено результат тесту в додатку COVID-19 DXB.

Результат ПЛР-тесту можна отримати наступним чином:  
1) в додатку Covid 19 — DXB APP (для iOS.- Android);
2) через SMS;
3) в додатку Pure health App.
Рекомендуємо встановлювати додаток Pure health App для спрощеного отримання результатів тесту.

Після проведення тесту , трансфери будуть надані відповідно до бронювання. До отримання результату тесту рекомендується не залишати своє місцеперебування і уникати знаходження в людних місцях. У разі негативного результату, турист може продовжити відпочинок.

НА ВІДПОЧИНКУ

Для забезпечення безпеки гостей і жителів Дубая в рамках превентивних заходів по боротьбі з поширенням вірусу, як і раніше, суворо контролюється дотримання дистанції, носіння маски, в місцях скупчення людей вимірюється температура. З липневим відкриттям Дубая для туристів тут діє програма сертифікації готелів, торгових центрів, точок громадського харчування і пам’яток. Також в громадських місцях діють й інші правила, яких важливо дотримуватися.

Готелі

 • На вході і у відвідувачів, і у персоналу перевіряють температуру
 • У місцях загального користування всі дотримуються маскового режиму та дистанції
 • Зони лобі, пралень, реєстрації гостей і номери регулярно дезінфікують
 • Мінібари заборонені, напої можна замовити індивідуально в номер
 • Нічні клуби закриті для відвідування
 • Салони краси можуть працювати на 100% за умови дотримання суворих приписів безпеки. Масажні кабінети і спа відкриті, за винятком саун, крижаних кімнат, джакузі, гарячих ванн, марокканських лазень і турецького хамама

 

Басейни/аквапарки/пляжі

 • Знімати маску можна тільки під час занять, які вимагають занурення під воду
 • І в басейні, і на території навколо необхідно дотримуватися дистанції 2 м. Члени однієї групи (до 5 осіб) можуть перебувати поруч, зберігаючи при цьому дистанцію 4 м з іншими групами
 • Шезлонги розташовуються на відстані мінімум 2 м один від одного і 4 м між групами людей
 • Бари біля басейну закриті, кафе і ресторани приймають гостей за умови дотримання дистанції
 • Санобробка проводиться регулярно, перевіряється якість води і підтримується концентрація хлору на рівні 1,0 — 2,0 проміле
 • Прилеглі до готелів приватні пляжі відкриті для відвідування за умови дотримання маскового режиму для всіх відвідувачів, включно з дітьми, і дистанції 2 м між людьми та 4 м між групами людей; дезінфекції рятувальних жилетів після кожного використання; повної дезінфекції загального простору на пляжах після закриття

Тематичні парки/громадські зони відпочинку

 • Розміщення на атракціонах здійснюється рівномірно з дотриманням дистанції. Перебувати поруч один з одним на гірках і атракціонах дозволено тільки відвідувачам, які прийшли групою
 • Проведення вечірок, заходів та інших урочистостей заборонено
 • Під час роботи закладів і після їх закриття проводиться дезінфекція місць загального користування

У новій посткарантинній реальності ОАЕ забезпечують одні з найсуворіших превентивних заходів безпеки для захисту жителів і гостей країни. Всесвітня рада з туризму та подорожей визнала Дубай безпечним напрямком для туризму. Присвоєний емірату сертифікат Safe Travels підтверджує дотримання ним суворих правил безпеки відповідно до світових стандартів.

 

Якою буде процедура, якщо результат ПЛР-тесту позитивний?

З 5 січня 2021 р період карантину був скорочений з 14 до 10 днів.

Після отримання позитивного результату тесту туристу необхідно повідомити про це в DHA (Управління охорони здоров’я Дубай), тел. 800342 (безкоштовно). Рекомендації DHA в кожному конкретному випадку відрізняються.

Перебування в режимі самоізоляції протягом 10 днів обов’язкове. Як правило, гостей просять самоізолюватись в заброньованому номері готелю.

Якщо у гостя з’являться які-небудь серйозні симптоми, його переведуть до лікарні і нададуть необхідну медичну допомогу.

Зверніть увагу на кроки, перераховані Управлінням охорони здоров’я після отримання позитивного ПЛР-тесту:

 • Після отримання позитивного результату ПЛР-тесту необхідно негайно ізолювати себе в окремому номері.
 • В установленому додатку COVID-19 DXB App необхідно виконати запитувані дії.
 • Якщо у вас немає ніяких симптомів, вам все одно необхідно пройти 10-денну ізоляцію. Після завершення періоду ізоляції не потрібно проходити додатковий ПЛР-тест.
 • Якщо у туриста з позитивним результатом ПЛР-тесту з’являються будь-які симптоми, турист може зателефонувати за безкоштовним номером DHA (800342), щоб записатися на віртуальну медичну консультацію або записатися на прийом в центрі оцінки COVID-19.
 • Після закінчення ізоляційного періоду турист отримає SMS повідомлення. Так само довідку «clearance certificate» можна отримати, звернувшись за номером 800 342 або через COVID-19 DXB app.

Отримання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого в період 10-днейной ізоляції не є критерієм для передчасного завершення ізоляції.

Критеріями припинення ізоляції є завершення 10-денної ізоляції з поліпшенням симптомів і відсутністю підвищеної температури протягом як мінімум 3 днів без прийому жарознижуючих засобів.

Для туристів, які є контактною особою, відповідно до чинного документу DHA, застосовуються наступні вимоги:

 • Самоізоляція протягом 10 днів.
 • ПЛР-тест не потрібен, якщо тільки у контактної особи не почнуть проявлятися симптоми. Якщо у контактної особи з’являться будь-які симптоми, необхідно зателефонувати в DHA (тел. 800 342).
 • Контактній особі не потрібно проходити ПЛР-тест після 10-денного карантинного періоду, якщо тільки відповідний орган охорони здоров’я не попросить його повторити тест.

Турист з позитивним результатом ПЛР-тесту і контактна особа повинні знаходитися в різних кімнатах.