ДУБАЙ! Оновлені правила.

Починаючи з 03.02.2022 всі туристи, що подорожують до Дубая з України, зобов’язані надати ПЛР-тест з негативним результатом аналізу на COVID-19, зробленого не раніше ніж за 48 годин до вильоту.

Тест має бути виданий лише у країні вильоту пасажира! Тести, які вже були пред’явлені для вильоту до іншого пункту призначення, неможливо використовувати для повторного в’їзду, навіть якщо вони дійсні.

Громадяни ОАЕ, діти віком до 12 років та пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня звільнені від тестування.

Транзитні пасажири з усіх країн, що прибувають до Дубая:

Усі транзитні пасажири зобов’язані пред’являти негативний результат ПЛР тесту, якщо це потрібно подальшим транзитом чи кінцевим пунктом призначення.
⠀⠀
Правила тестування:
🔹Тест повинен бути пройдений методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Інші сертифікати тестів, включаючи експрес-тести, тести на антитіла і набори для домашнього тестування, в Дубаї не приймаються.
🔹ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни вильоту, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус.
🔹Результат тесту повинен бути роздрукований і складений англійською / арабською мовою, цифрові копії не приймаються.

В АЕРОПОРТУ ПРИБУТТЯ:
 • Пройдіть обов’язкову для всіх, хто прибуває, перевірку температури
 • В аеропорту Дубаї обов’язково необхідно здати повторний безкоштовний тест на COVID-19 і завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart або Pure Health з Apple App Store або з Google Play Store для отримання результату повторного тесту. 

  По прибуттю в аеропорт Шарджі також необхідно здати повторний тест на COVID-19. Необхідно завантажити додаток на телефон під назвою ALHOSN UAE.

 • Пам’ятайте, що в терміналі аеропорту можна перебувати тільки в масці і рукавичках, а також само дотримуватися соціальної дистанції, слідуючи вказівникам на підлозі.

Після проведеного ПЛР-тесту по прильоту в а/п DXB, протягом 24 годин туристу буде повідомлено результат тесту в додатку COVID-19 DXB.

Результат ПЛР-тесту можна отримати наступним чином:  
1) в додатку Covid 19 — DXB APP (для iOS.- Android);
2) через SMS;
3) в додатку Pure health App.
Рекомендуємо встановлювати додаток Pure health App для спрощеного отримання результатів тесту.

Після проведення тесту , трансфери будуть надані відповідно до бронювання. До отримання результату тесту рекомендується не залишати своє місцеперебування і уникати знаходження в людних місцях. У разі негативного результату, турист може продовжити відпочинок.

НА ВІДПОЧИНКУ

Для забезпечення безпеки гостей і жителів Дубая в рамках превентивних заходів по боротьбі з поширенням вірусу, як і раніше, суворо контролюється дотримання дистанції, носіння маски, в місцях скупчення людей вимірюється температура. З липневим відкриттям Дубая для туристів тут діє програма сертифікації готелів, торгових центрів, точок громадського харчування і пам’яток. Також в громадських місцях діють й інші правила, яких важливо дотримуватися.

Готелі

 • На вході і у відвідувачів, і у персоналу перевіряють температуру
 • У місцях загального користування всі дотримуються маскового режиму та дистанції
 • Зони лобі, пралень, реєстрації гостей і номери регулярно дезінфікують
 • Мінібари заборонені, напої можна замовити індивідуально в номер
 • Нічні клуби закриті для відвідування
 • Салони краси можуть працювати на 100% за умови дотримання суворих приписів безпеки. Масажні кабінети і спа відкриті, за винятком саун, крижаних кімнат, джакузі, гарячих ванн, марокканських лазень і турецького хамама

 

Басейни/аквапарки/пляжі

 • Знімати маску можна тільки під час занять, які вимагають занурення під воду
 • І в басейні, і на території навколо необхідно дотримуватися дистанції 2 м. Члени однієї групи (до 5 осіб) можуть перебувати поруч, зберігаючи при цьому дистанцію 4 м з іншими групами
 • Шезлонги розташовуються на відстані мінімум 2 м один від одного і 4 м між групами людей
 • Бари біля басейну закриті, кафе і ресторани приймають гостей за умови дотримання дистанції
 • Санобробка проводиться регулярно, перевіряється якість води і підтримується концентрація хлору на рівні 1,0 — 2,0 проміле
 • Прилеглі до готелів приватні пляжі відкриті для відвідування за умови дотримання маскового режиму для всіх відвідувачів, включно з дітьми, і дистанції 2 м між людьми та 4 м між групами людей; дезінфекції рятувальних жилетів після кожного використання; повної дезінфекції загального простору на пляжах після закриття

Тематичні парки/громадські зони відпочинку

 • Розміщення на атракціонах здійснюється рівномірно з дотриманням дистанції. Перебувати поруч один з одним на гірках і атракціонах дозволено тільки відвідувачам, які прийшли групою
 • Проведення вечірок, заходів та інших урочистостей заборонено
 • Під час роботи закладів і після їх закриття проводиться дезінфекція місць загального користування

У новій посткарантинній реальності ОАЕ забезпечують одні з найсуворіших превентивних заходів безпеки для захисту жителів і гостей країни. Всесвітня рада з туризму та подорожей визнала Дубай безпечним напрямком для туризму. Присвоєний емірату сертифікат Safe Travels підтверджує дотримання ним суворих правил безпеки відповідно до світових стандартів.

 

Якою буде процедура, якщо результат ПЛР-тесту позитивний?

З 5 січня 2021 р період карантину був скорочений з 14 до 10 днів.

Після отримання позитивного результату тесту туристу необхідно повідомити про це в DHA (Управління охорони здоров’я Дубай), тел. 800342 (безкоштовно). Рекомендації DHA в кожному конкретному випадку відрізняються.

Перебування в режимі самоізоляції протягом 10 днів обов’язкове. Як правило, гостей просять самоізолюватись в заброньованому номері готелю.

Якщо у гостя з’являться які-небудь серйозні симптоми, його переведуть до лікарні і нададуть необхідну медичну допомогу.

Зверніть увагу на кроки, перераховані Управлінням охорони здоров’я після отримання позитивного ПЛР-тесту:

 • Після отримання позитивного результату ПЛР-тесту необхідно негайно ізолювати себе в окремому номері.
 • В установленому додатку COVID-19 DXB App необхідно виконати запитувані дії.
 • Якщо у вас немає ніяких симптомів, вам все одно необхідно пройти 10-денну ізоляцію. Після завершення періоду ізоляції не потрібно проходити додатковий ПЛР-тест.
 • Якщо у туриста з позитивним результатом ПЛР-тесту з’являються будь-які симптоми, турист може зателефонувати за безкоштовним номером DHA (800342), щоб записатися на віртуальну медичну консультацію або записатися на прийом в центрі оцінки COVID-19.
 • Після закінчення ізоляційного періоду турист отримає SMS повідомлення. Так само довідку «clearance certificate» можна отримати, звернувшись за номером 800 342 або через COVID-19 DXB app.

Отримання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого в період 10-днейной ізоляції не є критерієм для передчасного завершення ізоляції.

Критеріями припинення ізоляції є завершення 10-денної ізоляції з поліпшенням симптомів і відсутністю підвищеної температури протягом як мінімум 3 днів без прийому жарознижуючих засобів.

Для туристів, які є контактною особою, відповідно до чинного документу DHA, застосовуються наступні вимоги:

 • Самоізоляція протягом 10 днів.
 • ПЛР-тест не потрібен, якщо тільки у контактної особи не почнуть проявлятися симптоми. Якщо у контактної особи з’являться будь-які симптоми, необхідно зателефонувати в DHA (тел. 800 342).
 • Контактній особі не потрібно проходити ПЛР-тест після 10-денного карантинного періоду, якщо тільки відповідний орган охорони здоров’я не попросить його повторити тест.

Турист з позитивним результатом ПЛР-тесту і контактна особа повинні знаходитися в різних кімнатах.