Шрі-Ланка. COVID19 – умови в’їзду

В’їзд на територію Шрі-Ланки можливий тільки за оформленим заздалегідь електронним дозволом (ETA). Для отримання візи (дозволу) необхідно мати підтверджене бронювання готелю зі списку «Рівень безпеки 1», попередньо оплачені тести ПЛР (проводяться після прибуття в країну і їх кількість залежить від кількості днів перебування в Шрі-Ланці) і обов’язкову місцеву страховку від COVID-19 з 1-місячним страховим покриттям в розмірі 50 000 доларів США*. Дані послуги (ПЛР-тести і медична страховка) будуть додаватися як обов’язкова доплата до туру при оформленні путівки.

Віза надається ТІЛЬКИ після того, як турист отримає повідомлення на адресу електронної пошти.

 

Турист повинен надавати форму декларації про стан здоров’я. Заповнену форму декларації про стан здоров’я (HDF) також необхідно надати по прибуттю в аеропорту. Бланки знаходяться на стійках здоров’я в аеропорту, видаються перед посадкою на борт або його можна завантажити з сайту www.srilanka.travel/helloagain.

 

Порядок проходження ПЛР-тестів до приїзду на Шрі-Ланку і під час перебування в країні:

Перший тест ПЛР проводиться не пізніше, ніж за 96 годин до вильоту з країни.

Крім того, всім туристам необхідно обов’язково здати ПЛР-тести в залежності від тривалості їх перебування в країні.

Попередньо оплачені ПЛР-тести (проводяться під час перебування гостя в готелі):

1) при проживанні протягом 4 ночей і менше вартість 1 ПЛР-тесту буде включено у вартість туру. Тест необхідно здати до заселення в номер.

2) при проживанні від 5 і більше ночей, 12 або менше ночей — вартість 2 PCR-тестів буде включена у вартість туру. Другий тест проводиться в період з 5 по 7 день перебування.

3) при проживанні від 13 ночей і більше вартість 3 ПЛР-тестів буде включена у вартість туру. Третій тест проводиться після 10-го дня перебування в готелі.

Обов’язкова передоплата за ПЛР-тести поширюється на дорослих (від 12 років і більше).

Для дітей молодше 11,99 років передоплата за ПЛР-тести не є обов’язковою умовою, їм не потрібно проходити ПЛР-тестування під час перебування в готелі. У разі, якщо у дитини проявляються симптоми Covid-19, туриста можуть попросити провести ПЛР-тестування в готелі (оплата за рахунок туриста).

ПЛР-тест організовує готель, що має сертифікат «Надійність і безпека» рівня 1. Тест буде виконано приватною лабораторією, затвердженою Міністерством охорони здоров’я.

Готель повідомляє результат ПЛР-тесту туристу протягом 24-30 годин.

Що означає сертифікат 1 рівня «Safe & Secure»?

Всі готелі, сертифіковані 1-м рівнем «Safe & Secure» надаватимуть послуги розміщення виключно для іноземних туристів протягом перших 14 днів їх перебування в країні. Готелі 1-го рівня не приймають місцевих жителів, а також не мають права проводити будь-які заходи або банкети для місцевих жителів.

Дані готелі відповідають вимогам всіх протоколів анти -COVID-19, пройшли аудит незалежною фірмою і отримали сертифікат з унікальним QR-кодом для кожного готелю. Скануючи QR код за допомогою смартфона, кожен гість може не тільки перевірити ключову інформацію сертифікованого готелю, але і повідомляти в Sri Lanka Tourism про будь-які порушення процедури за допомогою фото-доказів.